Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Diskusia


 


 

Stranka www.MoravskeLieskove.sk

Pridať príspevok

 
pridané 6.8.2014 15:27:23

Triedenie plastov

Dobrý deň.

Chcel by som sa spýtať niekoho kompetentného, prečo je na stránke (a vraj niečo také bolo dodané i do domácností) uvádzané pri triedení plastov, že tam nepatria plastové tašky, vrecká či tégliky od jogurtov? Na každej stránke, ktorá sa týka recyklácie, ktorú som navštívil, sú tieto veci uvádzané medzi položkami, ktoré patria do plastov. Nevidím teda dôvod, prečo by sme mali tieto plasty hádzať do zmiešaného odpadu, pokiaľ nie sú znečistené.
Za skoré objasnenie tejto záležitosti ďakujem.

Juraj Gašparík


 
pridané 29.7.2014 13:51:32

Vitajte 24H výpožičnej služby

Vitajte 24H výpožičnej služby

Už ste sa snažil získať úvery od bánk, ale bez úspechu? Naliehavo potrebujú peniaze dostať z dlhov? Potrebujete peniaze na rozšírenie alebo zavedenie vlastného podnikania? Získať úver od jedného z popredných úverové spoločnosti vo Veľkej Británii. 24-hodinová výpožičná služba je jedným z najväčších zaistených úverov spoločností vo Veľkej Británii a náš priateľský a skúsený personál sú schopné spracovávať vaše aplikácie rýchlo a efektívne. Môžete si požičať na akýkoľvek termín 1 - 25 rok a požičať akúkoľvek sumu od 2.000 Sk 50,000,000.00 pre akýkoľvek účel.

Typy úverov, ktoré ponúkame, patria:

osobné pôžičky
Krátkodobé pôžičky
Pôžičky konsolidáciu dlhu
on-line pôžičky
Rýchle pôžičky
Akékoľvek účelové úvery
úverové podmienky
Zlé úverové pôžičky
lacné pôžičky
Nežiaduce úverové pôžičky
domov úver
Zlé úverové problémy
Garantované úvery

S nízkou úrokovou sadzbou vo výške 3% na všetkých častiach sveta. Aplikácia je k dispozícii pre žiadateľov, ktorí sú 18 rokov a vyššie.

Pre viac informácií, prosím, kontaktujte prostredníctvom e-mailu: 24hourloanservice@gmail.com
pozdravy
larry Fox

Larry Fox


 
pridané 28.7.2014 10:54:53

Adresa Veroniky Štefánikovej...

... môže poslať na e-mail: vercaver@azet.sk Ďakujem.

vercaver - anonym


 
Položky 1-3 z 38

Diskusia, reakcie a podnety k Moravskolieskovskému Hlásniku

Pridať príspevok

 
pridané 20.7.2014 10:38:07

Potrebujete naliehavo pôžičku?

Potrebujete naliehavo pôžičku?
veľmi rýchle a naliehavé prevodom na bankový účet
splácanie začína osem mesiacov po ste zhromažďujú peniaze na váš bankový účet, rovnako ako nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%.
Kontaktujte legalizovať a povolia úverovej firmy e-mail mcloanfunds@gmail.com

mcloanfunda


 
pridané 16.10.2013 14:13:25

jacyanzgr

it is end users the entire affordability. E100 Switch Black color T-mobile United kingdom is a wise option and it is fairly sought after currently. Why to pay out far more when you can get [url=http://www.childrenshopeinaction.org/ozchia.org/chloebagoutlet.html] [/url]
a much better mobile phone in much less selling price. To assist actions you must bring prior to when you begin a drug schedule pertaining to stress and anxiety. By way of example, you should do study within the medicine. Find what facet-results it leads to, and find out whether you can easlily live with these side-effects.
While grilling with charcoal is actually heated along with refined in a very certain technique it gets quite permeable and able to process numerous types of contaminants and also natural hazards similar to germs [url=http://www.childrenshopeinaction.org/blog-old/chloebagnew.html] [/url]
as well as other things. Everybody is commencing to [url=http://www.bluedogglass.com.au/wp-content/infinitewp/buberrynew.html] [/url]
employ bamboo bed sheets cooking with charcoal briquettes at home for the reason that it has the easy to look at a blast connected with outdoor cooking with charcoal and then leave this in a very jug water overnight. Most up-to-date separate filtration systems utilize some type [url=http://www.childrenshopeinaction.org/administrator/backups/chloebags.html] [/url]
connected with cooking with charcoal briquettes his or her purification process..
When nearly all managers pick up the definition of assistance conventional, believe that with regard to delivery as well as completion times. Basically, calls might be returned in twenty-four hours, consumers will certainly wait not when compared with a few minutes, and so forth. The type of criteria feel that speedier is more preferable, which often isn forever the situation.
I believe text messaging isn't set down alternatives on your family table pertaining to [url=http://www.bluedogglass.com.au/wp-content/themes/buberryoutlet.html] [/url]
surgery treatment. I am virtually concise that will periodic steroid treatments -- except in cases where they're going to proceed directly into the plug per se -- may not accomplish very much great. I don't know. For your long-term entrepreneur, these kind of damaging articles can be used as fantastic purchasing chances. However if it's not at all attended to through Sirius , the actual misinformation will keep, along with the inventory could keep on being stagnant. Particularly if there isn't major media around the talk about buyback..
Since I thinking about applying my google30mail in order to express an unchangeable general public facial area, I personally cautious together with my technique for using it, but I likewise happy to work with it to enroll about respected websites in addition to discussion boards. As to our hotmail along with google records, they will can be unknown. I prefer the yahoo account to enroll in web sites I feel may be helpful, but where identity My partner and i uncertain of--I could alter the e-mail afterwards to state this googlemail profile.
Inside a was involved with on the internet advancement prediction your improve was estimated as far back as The early nineties. "The continuing development of online gaming is expected in order to swiftly hasten over the following five years, coming from about 1.5 mil families within The early nineties to be able to Twenty three , 000, 000 through 2001, based on an investigation through International Info Corporation/Link. The authorities of countless nations around the world encourage [url=http://www.bluedogglass.com.au/wp-content/themes/buberryoutlet.html] [/url]
that phenomena.


 
pridané 10.10.2013 23:39:28

uggs on clearance

cheap uggs boots on sale uggs on clearance genuine uggs ugg outlet online store uggs outlet uggs on sale uk bottes ugg pas cher
uggs on clearance http://uggbootsclearancesales.us/

uggs on clearance


 
Reakcia na príspevokpridané 20.7.2014 10:35:47

Potrebujete naliehavo pôžičku?

Potrebujete naliehavo pôžičku?
veľmi rýchle a naliehavé prevodom na bankový účet
splácanie začína osem mesiacov po ste zhromažďujú peniaze na váš bankový účet, rovnako ako nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%.
Kontaktujte legalizovať a povolia úverovej firmy e-mail mcloanfunds@gmail.com

mcloanfunda


 
Položky 1-3 z 53

Diskusia – odkazy a reakcie pre poslancov obecného zastupiteľstva

Pridať príspevok

 
pridané 24.12.2009 15:50:01

Zdeno Janiga

Konecne som sa dopatral k tvojej adrese.Citam ze je s teba pan poslanec.Stastny novy rok praje Vlado Zrelak Presov.

drago666xx@azet.sk


 
Položky 1-1 z 1

Čo vás trápi, čo sa Vám páči, čo by ste sa spýtali...

Pridať príspevok

 
pridané 28.12.2013 21:10:37

Klanecnica

Dobry vecer
Rad by som sa spytal na regulaciu potoka Klanecnice ktore prebehla na useku v dedine, preco nikdy nepokracuje aj od pily dole... Je to tam v hroznom stave tie stromy v koryte, ked pride velka voda pravidelne trpneme kedy sa to cele zase vyleje na nasu ulicu... Dakujem za odpoved.

Peter


 

Starosta obce:
Na základe informácií z vedenia Slovenského vodohospodárskeho podniku Piešťany, v ktorého správe sa potok Klanečnica nachádza, Vás môžeme informovať o pripravovanom výrube prerasteného porastu vo Vami dopytovanej časti potoka. Prajem príjemný deň.

pridané 20.5.2013 06:21:32

Úprava citorina

Rada by som sa spýtala, kedy bude upravený cintorín - pokosená tráva medzi hrobami. Nenájde sa v obci niekto, kto by sa staral o toto miesto ? Veď tá tráva je tam dospelému človekovi už vyše pása.
Nemá každý možnosť aby si trávu pokosil okolo hrobu svojich zosnulých blízkych.

Tí, čo tam odpočívajú si to určite všetci zaslúžia.

Ďakujem

Starosta obce:
Pohrebisko zriaďuje obec, ktorá je povinná starať sa o vonkajší vzhľad pohrebiska, zabezpečovať výsadbu, údržbu zelene, úpravu ciest a čistotu. Každý vlastník hrobového miesta je povinný si ho udržiavať v náležitom poriadku. Súhlasíme s tým, že tí čo tam odpočívajú si zaslúžia v prvom rade starostlivosť tohto priestoru od svojich príbuzných. Neustále sa poukazuje na uhladené obce a mestá najmä v zahraničí, ale málokto sa obzrie na to, že ukážkovú čistotu a upravenosť si tí „iní“ zabezpečujú v prvom rade sami. V ostatnom období sa stáva akýmsi folklórom prenášať vlastné nedostatky na účet obce, asi by bolo dobré uložiť si pomer strán spoločnému k obecnému. V poslednom jarnom čísle hlásnika sú tieto informácie uverejnené. Nuž, je to len na nás na ľuďoch ako sa aj k takejto veci postavíme. Možno by stačilo viac konať a menej o všetkom rozprávať.

Gašparíková


 
pridané 5.5.2013 10:39:42

Hranice obce

Dobrý deň,
rád by som sa spýtal, prečo sa zmenila hranica obce. Pri bývalom JRD bola kedysi tabuľa označujúca začiatok a koniec obce až skoro pri hlavnej ceste. Predvčerom som si všimol, že nové tabule sú osadené pár metrov za Klanečnicou. Prečo je to tak, a aký bol k tomu dôvod? Ďakujem s pozdr. Ján Sahaj

Starosta obce:
Máte pravdu, chybou zamestnanca sa značky označujúce intravilán obce osadili na nesprávnom mieste, pôvodná projektová dokumentácia určila iné miesto. V krátkej dobe sa táto chyba napraví.

Ján Sahaj


 
Položky 1-3 z 37

dnes je: 3.9.2014

meniny má: Belo

Za obsah zodpovedá
Obecný úradwebygroup

1720415

2.9.2014
Úvodná stránka